Współpraca

Skoro już tu jesteś to na pewno wiesz, że w zawiłych meandrach internetu lepiej trafić nie mogłeś :). Jesteśmy ludźmi z pasją, którą jest podróżowanie. Jeździmy odkąd pamiętamy i mamy nadzieję, że tak pozostanie już na zawsze :). Zazwyczaj pracujemy na etacie, ale nie przeszkadza nam to, żeby każdą wolną chwilę spędzać na wyprawach lub na planowaniu ich. Zarówno tych bliższych, obejmujących teren Polski, Czech, Litwy czy Norwegii, ale także bardziej odległych (Nepal, Maroko, Izrael). Więcej informacji na nasz temat znajdziesz w zakładce (i tu Cię zaskoczymy) „O nas„.

Obecnie przygotowujemy się do paru mniejszych wyjazdów, głównie w Polsce i okolicy (w lipcu wybieramy się do Czeskiej Szwajcarii na Via ferraty, natomiast w sierpniu kilka dni spędzimy na Litwie) :). We wrześniu czeka nas jedno z największych przedsięwzięć w naszej podróżniczej karierze – Nepal i Oman. Podróż ma trwać prawie dwa miesiące, a przystanki planujemy w 5 państwach: Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Nepalu, Omanie, Bułgarii i Niemczech :).

Przy okazji naszych wypraw serdecznie zachęcamy Cię do nawiązania współpracy.

Mamy do zaoferowania Ci kilka rzeczy:

  • Wędrujemy po górach, jeździmy autostopem, samochodem, rowerami, a czasem nawet na wielbłądach. Śpimy pod namiotem, w hostelach, w hotelach, a czasami zwyczajnie „na dziko pod gwiazdami”. Zabieramy ze sobą buty, turystyczne/sportowe ubrania, sprzęt elektroniczny i fotograficzny oraz gadżety i nowości turystyczne. Jeśli szukasz kogoś kto przetestuje Twój sprzęt, znajdzie jego wady i zalety, a na koniec napisze i opublikuje rzetelną opinię to dobrze trafiłeś.
  • Jeżeli Twój produkt mieści się w szeroko rozumianej tematyce podróżniczej i potrzebujesz jego zdjęć w pięknej scenerii, możesz na nas liczyć :). Zdjęcia możemy przekazać Tobie lub/i opublikować je w naszych social mediach.
  • Chcesz wypromować swoją usługę, region, agroturystykę lub swój produkt?   Relacja to świetny sposób by trafić do szerszej publiczności, dlatego napiszemy ją za Ciebie. Wraz z filmami i zdjęciami opublikujemy ją na swoich mediach wraz z oznaczeniem marki.
  • Potrzebujesz prelegenta, który inspirująco opowie o swoich podróżach? To właśnie my! Podróżujemy w backpakerskim stylu od wielu lat. Zwiedziliśmy w ten sposób ponad 20 państw między innymi Norwegię, Maroko, Izrael, Gruzję czy Armenię. Chętnie podzielimy się nabytą podczas wypraw wiedzą :).

Jeśli chcesz się zareklamować, ale nie masz pomysłu jak to zrobić, z chęcią Ci pomożemy. Napisz do nas, wspólnie na pewno coś wymyślimy, bo co dwie (trzy) głowy to nie jedna 🙂. Jesteśmy otwarci na współpracę, do każdej podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zapałem pozytywnej energii.

Odezwij się i zróbmy razem coś niezapomnianego. Nasz mail: ruszamywdroge@gmail.com

Nasze Media Społecznościowe:

w podróżach i w życiu codziennym publikujemy właśnie tutaj:

Aktualnie współpracujemy z:

Zachęcić was również może fakty, że Nasze zdjęcia i wyprawy wygrywają również w konkursach:

  • I miejsce w Konkursie organizowanym przez Firmę Chiruca na najlepszą wyprawę w 2019 roku